Praca w Olympus

Dzięki innowacyjnej technologii medycznej, aparatom cyfrowym, a także rozwiązaniom dla nauki i przemysłu, Olympus jest wiodącym międzynarodowym producentem optycznych i cyfrowych technologii precyzyjnych. Naszą pasją jest wykorzystywanie naszych produktów high-tech, w celu uczynienia życia zdrowszym, bezpieczniejszym i bardziej satysfakcjonującym dla ludzi na całym świecie. Siedziba główna firmy znajduje się w Tokio, a centrala regionu EMEA, w Hamburgu. W samej Europie, Olympus jest obecny w ponad trzydziestu krajach.

  • Udostępnij:
Working at Olympus

Nasza oferta dla pracowników

Wynagrodzenie uzależnione od wydajności jest dla nas rzeczą oczywistą, podobnie jak bogata oferta benefitów: między innymi prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków obcych oraz innych form zewnętrznej edukacji, regularne kampanie zdrowotne, programy rozwojowe, całodobowe ubezpieczenie wypadkowe, obejmujące również szereg dyscyplin sportowych czy też zwrot kosztów za zakup okularów i rozbudowana platforma multikafeteryjna.

Rozwój w Olympus

Ciągły rozwój jest dla nas ważny - nie tylko w odniesieniu do naszej firmy, ale także dla rozwoju społeczeństwa. Wiemy bowiem, że Olympus odniesie sukces tylko wtedy, gdy odniosą go również nasi pracownicy. Chcemy, aby nowi pracownicy rozwijali się razem z nami. Dalego dążymy do zapewnienia wszystkim przestrzeni na pomysły, poczucia odpowiedzialności oraz pomagamy w systematycznym poszerzaniu swoich osobistych umiejętności i wiedzy zawodowej.

Praca w wyjątkowej kulturze korporacyjnej

Nasza uczciwa, szczera i nastawiona na wyniki kultura jest również odzwierciedlona w podstawowych wartościach Olympusa. Stanowią one integralną część naszej filozofii firmy i są aktywnie wcielane w życie przez naszych pracowników.

Nasza kultura opiera się na pięciu Podstawowych Wartościach:

  • Uczciwość: Jesteśmy godni zaufania i działamy w dobrej wierze.
  • Empatia: Troszczymy się o wszystkich naszych interesariuszy.
  • Długoterminowa perspektywa: Spoglądamy poza teraźniejszość, aby dostarczyć przyszłej wartości.
  • Elastyczność: zucamy wyzwanie status quo z otwartymi umysłami, skupieniem i szybkością.
  • Jedność: Jesteśmy najsilniejsi, gdy pracujemy razem jako zespół.

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do skorzystania z internetowego formularza kontaktowego, który umożliwia kontakt z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z nami

Olympus Business Services sp. z o.o.

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 69
50-019 Wrocław
Poland
Dodatkowe adresy

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do skorzystania z internetowego formularza kontaktowego, który umożliwia kontakt z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z nami

Olympus w Polsce

Olympus Polska sp. z.o.o.
ul. Wynalazek 1
02-677 Warszawa
Dodatkowe adresy