Profil działalności firmy

Firma Olympus z pasją opracowuje inspirowane oczekiwaniami klientów rozwiązania dla branży medycznej, nauk przyrodniczych i urządzeń przemysłowych. Od ponad 100 lat jej starania skupiają się na tym, by czynić życie ludzi zdrowszym, bezpieczniejszym i bardziej spełnionym. Nasze produkty zapewniają wsparcie w diagnozowaniu i leczeniu chorób oraz zapobieganiu im, prowadzeniu badań naukowych, a także w dbaniu o bezpieczeństwo społeczeństwa.

  • Udostępnij:

Dzięki niezwykłej precyzji i skupieniu na szczegółach firma Olympus jest znana z wysokiej jakości produktów i usług.

O OBSE

Spółka Olympus Business Services (OBSE) rozpoczęła działalność 1 lipca 2018 roku wraz z dołączeniem do organizacji dwóch pierwszych pracowników. W kolejnych latach zespół rozrósł się do 270 osób, które obecnie pracują w Retro Office House przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego (69) we Wrocławiu.

OBSE jest częścią struktury organizacyjnej Olympus Europa (OEKG) i stanowi centrum usług biznesowych dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). OBSE zapewnia wsparcie spółek firmy Olympus w całym regionie EMEA w poniższych obszarach:

  • Finanse
  • Wsparcie sprzedaży/zarządzanie zamówieniami
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw
  • HR
  • Business Intelligence

Różnorodność odgrywa główną rolę w OBSE. Zespół posługuje się czternastoma różnymi językami: niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, norweskim, holenderskim, chorwackim lub czeskim - wymieniając tylko kilka. Ponad 10 procent pracowników to pracownicy międzynarodowi. Zespół zarządzający składa się w 50 procentach z kobiet i 50 procentach z mężczyzn.

Jako część struktury Olympus - uznanej i innowacyjnej firmy medycznej, OBSE jest dumne, że może uczynić życie ludzi zdrowszym i przyczynić się do rozwoju społeczeństwa.

Struktura organizacyjna firmy

Struktura organizacyjna firmy Olympus i jej licznych filii obejmuje działy sprzedaży, działy produkcji oraz centra naprawcze i serwisowe. Działalność sprzedażowa jest podzielona na trzy działy:

  • Dział Systemów Medycznych to największa jednostka biznesowa firmy Olympus. Dostarcza klientom rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia — od endoskopów po profesjonalne systemy obrazowania.
  • Dział Korporacyjny jest odpowiedzialny za podstawowe funkcjonowanie firmy, co obejmuje finanse i administrację oraz zarządzanie zasobami ludzkimi i technologie informacyjne.

Symbol komunikacji firmy Olympus

Kombinacja logo firmy Olympus z dodatkowym żółtym elementem (wzór graficzny) znana jest jako symbol komunikacji firmy Olympus. Jej celem jest wizualne wyrażenie marki Olympus.

Logo firmy Olympus, znane od roku 1970, zostało starannie zaprojektowane, aby odzwierciedlać wysoką jakość i dokładność wykonania naszych produktów. Projekt wzoru graficznego nawiązuje do światła, które rozprzestrzenia się bez ograniczeń. Symbolizuje on technologię optyczno-cyfrową i unikatową innowacyjność charakteryzującą firmę Olympus.

Ten symbol komunikacji odgrywa ważną rolę, wskazując, że Olympus firmuje swoje produkty, a równocześnie promując globalną markę Olympus.

olympus without claim RGB L

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do skorzystania z internetowego formularza kontaktowego, który umożliwia kontakt z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z nami

Olympus Business Services sp. z o.o.

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 69
50-019 Wrocław
Poland
Dodatkowe adresy

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do skorzystania z internetowego formularza kontaktowego, który umożliwia kontakt z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z nami

Olympus w Polsce

Olympus Polska sp. z.o.o.
ul. Wynalazek 1
02-677 Warszawa
Dodatkowe adresy