Dołącz do zespołu firmy Olympus

True to life

Jako globální lídr v oblasti zdravotnické techniky neustále hledáme nové talenty, kteří by se k nám připojili na naší společné cestě za pokrokem v oblasti zdravotnických technologií určených pro naše zákazníky. Ve společnosti Olympus věříme, že každý by měl mít možnost žít svůj život naplno. Této filozofii říkáme „Věrnost životu“ a právě ona je jádrem našeho závazku učinit životy lidí zdravější, bezpečnější a plnohodnotnější. To platí zejména pro naše zaměstnance, kteří tvoří základ našeho úspěchu. Pokud se chcete stát součástí naší cesty, přihlaste se ještě dnes!

Hikers_3

O nas

Olympus jest globalną firmą wywodzącą się z Japonii. Firma dynamicznie rozwijała się i zmieniała w trakcie swojej ponadstuletniej historii, a obecnie zatrudnia ponad 30 000 pracowników w prawie 40 krajach. Nasze rozwiązania techniczne pomagają uwidocznić to, co niewidoczne. Produkty Olympus używane są w terapiach 4 na 5 przypadków najczęściej występujących nowotworów, a łączna liczba różnych schorzeń, które leczone są z pomocą naszych produktów, przekracza 100. Olympus jest liderem w dziedzinie urządzeń do endoskopii układu pokarmowego, mając 70-procentowy udział w globalnym rynku sprzętu medycznego. Dowiedz się więcej o naszych produktach. Jako firma kontynuujemy naszą podróż w kierunku globalnej transformacji, napotykając na tej drodze ciekawe i ambitne wyzwania. Nasze zespoły stają się coraz bardziej różnorodne, międzynarodowe, a nasze metody pracy ewoluują w kierunku większej elastyczności i efektywności działania. Olympus wdraża zmiany wielopłaszczyznowo, a ludzie firmy mają kluczowe znaczenie dla kształtowania jej przyszłości. Jako globalny pracodawca i Top Employer w regionie EMEA jesteśmy właściwym wyborem dla każdego, kto przez pracę zawodową chce przyczyniać się do zmian na lepsze.

Nasze Kluczowe Wartości są wspólne dla pracowników Olympus na całym świecie i znajdują odzwierciedlenie w tym, jak współpracujemy wewnątrz firmy oraz w naszych relacjach z klientami i partnerami. Do pracy podchodzimy z uczciwością, empatią, elastycznością i szybkością działania, długotrwałą perspektywą i poczuciem jedności.

Wierzymy, że moc pracy zespołowej i współdziałania uwalnia kreatywność i prowadzi do powstawania najlepszych rozwiązań dla klientów. Dostrzegamy również wartość, jaką ma swoboda wyboru fizycznego miejsca pracy. Dlatego oferujemy dużą elastyczność pod względem miejsca i czasu pracy, w tym opcje pracy zdalnej zgodne z wymaganiami obowiązującymi na danym stanowisku. Olympus stwarza także pracownikom doskonałe warunki do samodzielnego kierowania własnym rozwojem w godzinach pracy. Dostępne są możliwości zdobywania wiedzy w trakcie wykonywania różnorodnych zadań, uczenia się od innych pracowników, a także formalne szkolenia. Przykładowo, dołączając do nas, uzyskasz nieograniczony dostęp do ponad 16 000 kursów na platformie LinkedIn Learning*. Ponadto oferujemy szeroki wybór szkoleń dla liderów, które są dostępne dla wszystkich — zarówno dla osób dopiero aspirujących do takiej roli, jak i dla doświadczonych menedżerów. Zdobywanie nowych kompetencji i wykorzystywanie szans zawsze odgrywało ważną rolę w naszej historii. To właśnie takie podejście doprowadziło do powstania pierwszego gastroskopu firmy Olympus — i tak też rozwijane są nasze współczesne zaawansowane produkty.

Każdy z pracowników wnosi do firmy Olympus coś innego — i niezwykle cenimy tę różnorodność. Dążymy do tego, by każdy czuł się traktowany z szacunkiem i uczciwie, wysłuchiwany i akceptowany. By praca budowała pewność siebie, dawała poczucie przynależności i była źródłem inspiracji. Nasza działalność biznesowa i charytatywna jest wartościowa dla społeczeństw na całym świecie, ponieważ sprawia, że życie ludzi jest zdrowsze, bezpieczniejsze i bardziej spełnione. Skupiamy się na tworzeniu narzędzi do poprawy jakości życia. Dlatego wychodzimy naprzeciw dzisiejszym i przyszłym wyzwaniom społecznym, by odpowiadać na nie rozwiązaniami, które przyniosą trwałe efekty. Oferujemy na przykład płatne urlopy przeznaczone na firmowy wolontariat. Dowiedz się więcej o społecznej odpowiedzialności naszej firmy.

Pracownikom oferujemy całą gamę korzyści, takich jak opcje pracy zdalnej, możliwości szkoleniowe i rozwojowe, programy pomagające dbać o zdrowie fizyczne i umysłowe, karty sportowe, a także pracę w międzynarodowym środowisku.*

*Oferta może różnić się w zależności od regionu.

Poznaj naszych pracowników

Nasza centrala na region EMEA: nowoczesne miejsce pracy zespołowej

Przestrzeń, która jednoczy pracowników, produkty i markę: nasza centrala na region EMEA w sercu Hamburga jest inspirującym miejscem pracy dla ponad 1200 osób. W nowoczesnym kompleksie biurowym do dyspozycji są przestrzenie o różnym charakterze, wystroju i wyposażeniu dostosowanym do potrzeb pracowników. Środowisko to sprzyja elastycznej i hybrydowej pracy zespołowej. Liczne obszary przeznaczone do pracy twórczej i otwarte przestrzenie stwarzają idealne warunki do interdyscyplinarnej wymiany informacji i doświadczeń oraz do rozwoju innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów.

W budynku mieści się także ośrodek szkoleniowy Olympus Medical Training Center. Pracownicy i klienci mają tutaj kontakt z techniką medyczną na płaszczyźnie teoretycznej i praktycznej — w supernowoczesnym środowisku szkoleń medycznych, które przygotowują do optymalnej opieki nad pacjentami i zapewnienia im bezpieczeństwa.

Zobacz nasze inne lokalizacje tutaj

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do skorzystania z internetowego formularza kontaktowego, który umożliwia kontakt z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z nami

Olympus Business Services sp. z o.o.

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 69
50-019 Wrocław
Poland
Dodatkowe adresy

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do skorzystania z internetowego formularza kontaktowego, który umożliwia kontakt z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z nami

Olympus w Polsce

Olympus Polska sp. z.o.o.
ul. Wynalazek 1
02-677 Warszawa
Dodatkowe adresy